Username: 
  Password: 
US Youth Soccer

2019 Presidio GL/SDDA
Team Schedules - B2011 AA-C Central 2  
       


Winner of bracket based on total points after round robin play.

Bracket


ALL A


 
Group -- A Win, Loss, Tie
A1 : Matrix B11 TS W-4   L-1   T-2
A2 : La Jolla IMPACT - B2011 Black Jason Diaz W-3   L-4   T-0
A3 : Albion SC - B2011 Academy - Caldas W-2   L-3   T-3
A4 : Poway Vaqueros SC - B2011 Adams 2 W-1   L-5   T-1
A5 : DMCV Sharks B2011 - Shadeed W-6   L-1   T-1
A6 : SD Force FC Academy B2011- T. Henry W-1   L-7   T-1
A8 : San Diego SC B2011 Gold W-5   L-1   T-2

Bracket - Saturday, September 07, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 132146  Solana Ranch ES  09:15 AM  1A A5 vs A6DMCV Sharks B2011 - Shadeedvs.SD Force FC Academy B2011- T. Henry
 132145  Farb MS  10:15 AM  2 A1 vs A2Matrix B11 TSvs.La Jolla IMPACT - B2011 Black Jason Diaz
 132147  Robb Field  03:00 PM  6 A3 vs A8Albion SC - B2011 Academy - Caldasvs.San Diego SC B2011 Gold

Bracket - Sunday, September 08, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 132150  Farb MS  10:15 AM  1 A1 vs A3Matrix B11 TSvs.Albion SC - B2011 Academy - Caldas
 132148  Allen Field  11:30 AM  2 A2 vs A4La Jolla IMPACT - B2011 Black Jason Diazvs.Poway Vaqueros SC - B2011 Adams 2
 132149  Carmel Mtn Ranch Rec Ctr  11:45 AM  2 A8 vs A5San Diego SC B2011 Goldvs.DMCV Sharks B2011 - Shadeed

Bracket - Saturday, September 14, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 132152  Maranatha  08:00 AM  3 A6 vs A2SD Force FC Academy B2011- T. Henryvs.La Jolla IMPACT - B2011 Black Jason Diaz
 132154  Meadowbrook MS  12:30 PM  1 A4 vs A1Poway Vaqueros SC - B2011 Adams 2vs.Matrix B11 TS
 132155  Solana Ranch ES  01:00 PM  1A A5 vs A3DMCV Sharks B2011 - Shadeedvs.Albion SC - B2011 Academy - Caldas

Bracket - Sunday, September 15, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 176870  Solana Ranch ES  09:00 AM  1A A5 vs A4DMCV Sharks B2011 - Shadeedvs.Poway Vaqueros SC - B2011 Adams 2
 176871  Maranatha  12:45 PM  3 A6 vs A8SD Force FC Academy B2011- T. Henryvs.San Diego SC B2011 Gold

Bracket - Saturday, September 21, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 132157  Solana Ranch ES  09:15 AM  1A A5 vs A1DMCV Sharks B2011 - Shadeedvs.Matrix B11 TS
 132156  Carmel Mtn Ranch Rec Ctr  09:15 AM  1 A8 vs A2San Diego SC B2011 Goldvs.La Jolla IMPACT - B2011 Black Jason Diaz
 132158  Maranatha  10:20 AM  3 A6 vs A4SD Force FC Academy B2011- T. Henryvs.Poway Vaqueros SC - B2011 Adams 2

Bracket - Sunday, September 22, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 176872  Robb Field  09:10 AM  6 A3 vs A6Albion SC - B2011 Academy - Caldasvs.SD Force FC Academy B2011- T. Henry

Bracket - Saturday, September 28, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 132163  Carmel Mtn Ranch Rec Ctr  08:00 AM  1 A8 vs A4San Diego SC B2011 Goldvs.Poway Vaqueros SC - B2011 Adams 2
 132162  Farb MS  10:15 AM  2 A1 vs A6Matrix B11 TSvs.SD Force FC Academy B2011- T. Henry
 132160  Allen Field  10:15 AM  2 A2 vs A3La Jolla IMPACT - B2011 Black Jason Diazvs.Albion SC - B2011 Academy - Caldas

Bracket - Saturday, October 05, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 132164  Rancho Bernardo Park  09:15 AM  1 A8 vs A6San Diego SC B2011 Goldvs.SD Force FC Academy B2011- T. Henry
 132167  Robb Field  10:20 AM  7 A3 vs A4Albion SC - B2011 Academy - Caldasvs.Poway Vaqueros SC - B2011 Adams 2
 132166  Solana Ranch ES  10:30 AM  1A A5 vs A2DMCV Sharks B2011 - Shadeedvs.La Jolla IMPACT - B2011 Black Jason Diaz

Bracket - Saturday, October 12, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 132168  Design 39 Campus  08:00 AM  1 A6 vs A3SD Force FC Academy B2011- T. Henryvs.Albion SC - B2011 Academy - Caldas
 132169  Farb MS  11:30 AM  2 A1 vs A8Matrix B11 TSvs.San Diego SC B2011 Gold
 132170  Meadowbrook MS  12:40 PM  1 A4 vs A5Poway Vaqueros SC - B2011 Adams 2vs.DMCV Sharks B2011 - Shadeed

Bracket - Saturday, October 19, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 132174  Maranatha  08:00 AM  3 A6 vs A5SD Force FC Academy B2011- T. Henryvs.DMCV Sharks B2011 - Shadeed
 132175  Carmel Mtn Ranch Rec Ctr  09:15 AM  1 A8 vs A3San Diego SC B2011 Goldvs.Albion SC - B2011 Academy - Caldas
 132173  Allen Field  04:30 PM  2 A2 vs A1La Jolla IMPACT - B2011 Black Jason Diazvs.Matrix B11 TS

Bracket - Saturday, October 26, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 132177  Solana Ranch ES  09:15 AM  1A A5 vs A8DMCV Sharks B2011 - Shadeedvs.San Diego SC B2011 Gold
 132178  Robb Field  10:20 AM  6 A3 vs A1Albion SC - B2011 Academy - Caldasvs.Matrix B11 TS
 132176  Meadowbrook MS  11:20 AM  1 A4 vs A2Poway Vaqueros SC - B2011 Adams 2vs.La Jolla IMPACT - B2011 Black Jason Diaz

Bracket - Saturday, November 02, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 132183  Robb Field  09:10 AM  6 A3 vs A5Albion SC - B2011 Academy - Caldasvs.DMCV Sharks B2011 - Shadeed
 132182  Farb MS  11:30 AM  2 A1 vs A4Matrix B11 TSvs.Poway Vaqueros SC - B2011 Adams 2
 132180  Allen Field  11:30 AM  2 A2 vs A6La Jolla IMPACT - B2011 Black Jason Diazvs.SD Force FC Academy B2011- T. Henry

Bracket - Saturday, November 09, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 132186  Meadowbrook MS  09:00 AM  1 A4 vs A6Poway Vaqueros SC - B2011 Adams 2vs.SD Force FC Academy B2011- T. Henry
 132185  Farb MS  11:30 AM  2 A1 vs A5Matrix B11 TSvs.DMCV Sharks B2011 - Shadeed
 132184  Allen Field  11:30 AM  2 A2 vs A8La Jolla IMPACT - B2011 Black Jason Diazvs.San Diego SC B2011 Gold

Bracket - Saturday, November 16, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 132188  Robb Field  09:10 AM  6 A3 vs A2Albion SC - B2011 Academy - Caldasvs.La Jolla IMPACT - B2011 Black Jason Diaz
 132191  Meadowbrook MS  11:20 AM  1 A4 vs A8Poway Vaqueros SC - B2011 Adams 2vs.San Diego SC B2011 Gold
 132190  Maranatha  12:40 PM  3 A6 vs A1SD Force FC Academy B2011- T. Henryvs.Matrix B11 TS