Username: 
  Password: 
US Youth Soccer

2019 Presidio GL/SDDA
Team Schedules - B2012 AA-B  
       


Winner of bracket based on total points after round robin play.

Bracket


ALL A


 
Group -- A Win, Loss, Tie
A1 : Liverpool SC - B2012 Red W-6   L-2   T-1
A2 : Albion SC - B2012 Academy - Bahena W-5   L-3   T-0
A3 : Albion SC - B2012 Academy - Szanto W-3   L-4   T-1
A4 : SD Real Madrid Black B2012 (Chavez) W-8   L-0   T-0
A5 : San Diego SC B2012 White W-2   L-6   T-0
A6 : SD Surf Academy Boys (Whitmer) 2012 W-1   L-6   T-0
A7 : Rebels SC East - B2012 Bettencourt W-6   L-3   T-0
A8 : Aztecs FC B12 W-3   L-4   T-0
A9 : Barca Academy San Diego - B2012 Blau W-1   L-7   T-0

Bracket - Saturday, September 07, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 120955  S D Surf Cup Sports Park  09:00 AM  2 A6 vs A7SD Surf Academy Boys (Whitmer) 2012vs.Rebels SC East - B2012 Bettencourt
 120956  Southwest HS  09:10 AM  3 A4 vs A9SD Real Madrid Black B2012 (Chavez)vs.Barca Academy San Diego - B2012 Blau
 120958  Rancho Bernardo Park  10:30 AM  1 A5 vs A8San Diego SC B2012 Whitevs.Aztecs FC B12
 120957  Language Academy  03:45 PM  1 A1 vs A2Liverpool SC - B2012 Redvs.Albion SC - B2012 Academy - Bahena

Bracket - Sunday, September 08, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 120962  S D Surf Cup Sports Park  09:00 AM  1 A6 vs A9SD Surf Academy Boys (Whitmer) 2012vs.Barca Academy San Diego - B2012 Blau
 120959  Meridian ES  09:30 AM  1 A7 vs A8Rebels SC East - B2012 Bettencourtvs.Aztecs FC B12
 120961  Robb Field  10:20 AM  6 A2 vs A4Albion SC - B2012 Academy - Bahenavs.SD Real Madrid Black B2012 (Chavez)
 120960  Robb Field  11:30 AM  6 A3 vs A1Albion SC - B2012 Academy - Szantovs.Liverpool SC - B2012 Red

Bracket - Saturday, September 14, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 120963  Carmel Mtn Ranch Rec Ctr  10:30 AM  1 A5 vs A3San Diego SC B2012 Whitevs.Albion SC - B2012 Academy - Szanto
 120966  S D Surf Cup Sports Park  12:30 PM  2 A6 vs A2SD Surf Academy Boys (Whitmer) 2012vs.Albion SC - B2012 Academy - Bahena
 120965  Language Academy  02:30 PM  1 A1 vs A4Liverpool SC - B2012 Redvs.SD Real Madrid Black B2012 (Chavez)
 120964  Montgomery Waller Park  02:40 PM  2 A8 vs A9Aztecs FC B12vs.Barca Academy San Diego - B2012 Blau

Bracket - Sunday, September 15, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 120969  Language Academy  11:40 AM  1 A1 vs A5Liverpool SC - B2012 Redvs.San Diego SC B2012 White

Bracket - Saturday, September 21, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 120968  Meridian ES  08:00 AM  1 A7 vs A3Rebels SC East - B2012 Bettencourtvs.Albion SC - B2012 Academy - Szanto
 120967  Southwest HS  10:20 AM  3 A4 vs A6SD Real Madrid Black B2012 (Chavez)vs.SD Surf Academy Boys (Whitmer) 2012
 120970  Montgomery Waller Park  10:20 AM  2 A8 vs A2Aztecs FC B12vs.Albion SC - B2012 Academy - Bahena

Bracket - Sunday, September 22, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 120971  Montgomery Waller Park  08:00 AM  2 A8 vs A4Aztecs FC B12vs.SD Real Madrid Black B2012 (Chavez)
 120973  Montevalle Park  09:00 AM  1 A9 vs A3Barca Academy San Diego - B2012 Blauvs.Albion SC - B2012 Academy - Szanto
 120974  Meridian ES  09:30 AM  1 A7 vs A5Rebels SC East - B2012 Bettencourtvs.San Diego SC B2012 White
 120972  S D Surf Cup Sports Park  10:10 AM  1 A6 vs A1SD Surf Academy Boys (Whitmer) 2012vs.Liverpool SC - B2012 Red

Bracket - Saturday, September 28, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 120978  Montevalle Park  09:00 AM  1 A9 vs A5Barca Academy San Diego - B2012 Blauvs.San Diego SC B2012 White
 120977  Montgomery Waller Park  09:20 AM  3 A8 vs A6Aztecs FC B12vs.SD Surf Academy Boys (Whitmer) 2012
 120975  Robb Field  03:00 PM  6 A2 vs A3Albion SC - B2012 Academy - Bahenavs.Albion SC - B2012 Academy - Szanto
 120976  Meridian ES  04:00 PM  1 A7 vs A1Rebels SC East - B2012 Bettencourtvs.Liverpool SC - B2012 Red

Bracket - Sunday, September 29, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 120980  Robb Field  11:30 AM  6 A3 vs A7Albion SC - B2012 Academy - Szantovs.Rebels SC East - B2012 Bettencourt

Bracket - Saturday, October 05, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 120986  Carmel Mtn Ranch Rec Ctr  09:15 AM  1 A5 vs A2San Diego SC B2012 Whitevs.Albion SC - B2012 Academy - Bahena
 120984  Language Academy  10:30 AM  1 A1 vs A8Liverpool SC - B2012 Redvs.Aztecs FC B12
 120983  Montevalle Park  11:20 AM  1 A9 vs A7Barca Academy San Diego - B2012 Blauvs.Rebels SC East - B2012 Bettencourt
 120985  Robb Field  03:00 PM  7 A3 vs A4Albion SC - B2012 Academy - Szantovs.SD Real Madrid Black B2012 (Chavez)

Bracket - Sunday, October 06, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 120981  Carmel Mtn Ranch Rec Ctr  09:15 AM  1 A5 vs A1San Diego SC B2012 Whitevs.Liverpool SC - B2012 Red

Bracket - Saturday, October 12, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 120987  Southwest HS  08:00 AM  3 A4 vs A5SD Real Madrid Black B2012 (Chavez)vs.San Diego SC B2012 White
 120989  S D Surf Cup Sports Park  11:20 AM  2 A6 vs A3SD Surf Academy Boys (Whitmer) 2012vs.Albion SC - B2012 Academy - Szanto
 120988  Meridian ES  02:50 PM  1 A7 vs A2Rebels SC East - B2012 Bettencourtvs.Albion SC - B2012 Academy - Bahena
 120990  Hilton Head Park  03:45 PM  1 A1 vs A9Liverpool SC - B2012 Redvs.Barca Academy San Diego - B2012 Blau

Bracket - Saturday, October 19, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 120991  Robb Field  10:20 AM  7 A2 vs A9Albion SC - B2012 Academy - Bahenavs.Barca Academy San Diego - B2012 Blau
 120992  Robb Field  11:30 AM  6 A3 vs A8Albion SC - B2012 Academy - Szantovs.Aztecs FC B12
 120994  Southwest HS  11:30 AM  3 A4 vs A7SD Real Madrid Black B2012 (Chavez)vs.Rebels SC East - B2012 Bettencourt
 120993  Carmel Mtn Ranch Rec Ctr  01:00 PM  1 A5 vs A6San Diego SC B2012 Whitevs.SD Surf Academy Boys (Whitmer) 2012

Bracket - Saturday, October 26, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 120998  Montgomery Waller Park  08:00 AM  3 A8 vs A5Aztecs FC B12vs.San Diego SC B2012 White
 120995  Meridian ES  09:20 AM  1 A7 vs A6Rebels SC East - B2012 Bettencourtvs.SD Surf Academy Boys (Whitmer) 2012
 120996  Montevalle Park  10:10 AM  1 A9 vs A4Barca Academy San Diego - B2012 Blauvs.SD Real Madrid Black B2012 (Chavez)
 120997  Robb Field  11:30 AM  7 A2 vs A1Albion SC - B2012 Academy - Bahenavs.Liverpool SC - B2012 Red

Bracket - Saturday, November 02, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 120999  Montgomery Waller Park  08:00 AM  3 A8 vs A7Aztecs FC B12vs.Rebels SC East - B2012 Bettencourt
 121001  Southwest HS  09:10 AM  3 A4 vs A2SD Real Madrid Black B2012 (Chavez)vs.Albion SC - B2012 Academy - Bahena
 121002  Montevalle Park  10:10 AM  1 A9 vs A6Barca Academy San Diego - B2012 Blauvs.SD Surf Academy Boys (Whitmer) 2012
 121000  Language Academy  10:30 AM  1 A1 vs A3Liverpool SC - B2012 Redvs.Albion SC - B2012 Academy - Szanto

Bracket - Saturday, November 09, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 121005  Southwest HS  09:10 AM  3 A4 vs A1SD Real Madrid Black B2012 (Chavez)vs.Liverpool SC - B2012 Red
 121004  Montevalle Park  11:20 AM  1 A9 vs A8Barca Academy San Diego - B2012 Blauvs.Aztecs FC B12
 121006  Robb Field  11:30 AM  6 A2 vs A6Albion SC - B2012 Academy - Bahenavs.SD Surf Academy Boys (Whitmer) 2012
 121003  Robb Field  01:50 PM  6 A3 vs A5Albion SC - B2012 Academy - Szantovs.San Diego SC B2012 White

Bracket - Saturday, November 16, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 120979  S D Surf Cup Sports Park  09:00 AM  1 A6 vs A4SD Surf Academy Boys (Whitmer) 2012vs.SD Real Madrid Black B2012 (Chavez)
 120982  Robb Field  11:30 AM  7 A2 vs A8Albion SC - B2012 Academy - Bahenavs.Aztecs FC B12
 121008  Rancho Bernardo Park  01:00 PM  1 A5 vs A7San Diego SC B2012 Whitevs.Rebels SC East - B2012 Bettencourt
 121007  Robb Field  01:50 PM  7 A3 vs A9Albion SC - B2012 Academy - Szantovs.Barca Academy San Diego - B2012 Blau